Skip to main content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

MIRCIM 2023 – świat interny spotyka się w Krakowie

11 maja 2023 @ 09:00 - 13 maja 2023 @ 18:00

Zapraszamy do udziału w 8. edycji międzynarodowego kursu doskonalącego z chorób wewnętrznych McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM), który się odbędzie w dniach 11–13 maja 2023 r. w Krakowie.

McMaster International Review Course in Internal Medicine (MIRCIM) to wydarzenie, podczas którego uznani w świecie eksperci z poszczególnych dziedzin interny przedstawiają aktualne zasady postępowania klinicznego w różnych chorobach, odpowiadają na pytania oraz prowadzą warsztaty. Kurs odbywa się w języku angielskim.Szczegółowy program jest dostępny na stronie www.mircim.eu/program.

Chcesz wziąć udział w MIRCIM 2023? Skorzystaj z kodu rabatowego: INTENSYWNA umożliwiającego rejestrację na kurs ze zniżką -40% (od ceny regularnej).

W tym roku szczególnie zapraszamy do udziału w sesji pod auspicjami International Society of Internal Medicine (ISIM) oraz European Association for the Study of Diabetes (EASD) poświęconej praktycznym aspektom leczenia cukrzycy według najnowszych wytycznych.

W ramach MIRCIM odbędzie się również konkurs na najlepszy opis przypadku klinicznego z dziedziny chorób wewnętrznych – Best Case Report Contest (www.mircim.eu/bcrc) oraz sesja dla osób zajmujących się nauczaniem medycyny – Medical Education Forum. Dla uczestników MIRCIM został zorganizowany specjalny koncert fortepianowy Jakuba Kuszlika, laureata 18. Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego w Warszawie (www.mircim.eu/concert).

MIRCIM jest organizowany przez McMaster University (Kanada) i Polski Instytut Evidence Based Medicine, we współpracy z European Federation of Internal Medicine, International Society of Internal Medicine, Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego, , oraz towarzystwami medycyny wewnętrznej z ponad 40 krajów.

Wysoki poziom merytoryczny i organizacyjny MIRCIM przyciąga do Krakowa lekarzy z wielu zakątków świata (w poprzednich edycjach MIRCIM uczestniczyli lekarze z blisko 60 krajów).

W MIRCIM można wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i online, a także zakupić dostęp do materiałów pokonferencyjnych. Zobacz wykłady z poprzednich edycji MIRCIM na stronie www.mircim.eu w zakładce Past Editions.

Szczegóły

Start:
11 maja 2023 @ 09:00
Koniec:
13 maja 2023 @ 18:00
Strona internetowa:
https://empendium.com/mircim/

Miejsce wydarzenia

Centrum Kongresowe ICE Kraków
ul. Marii Konopnickiej 17
Kraków, 30-302 Poland
+ Mapy Google
Zobacz stronę Miejsce wydarzenia
Przejdź do treści