fbpx Skip to main content
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Forum Intensywnej Terapii

14 kwietnia @ 09:00 - 15 kwietnia @ 18:00

Szanowni Państwo

Po raz kolejny mamy ogromny zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję dotyczącą interdyscyplinarnych zagadnień związanych z postępowaniem z pacjentami w stanach krytycznych – Forum Intensywnej Terapii.
Odbędzie się ona w dniach 14-15 kwietnia 2023 r. w Krakowie.

Jak co roku przygotowaliśmy różnorodny program uwzględniający postępy i nowości z dziedziny intensywnej terapii, jak również tematy przekrojowe dotyczące różnych specjalności zaangażowanych w opiekę i leczenie chorych w stanach krytycznych. Zaproszenie na konferencję kierujemy w szczególności do lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych. Mamy nadzieję, że wśród wielu tematów prezentowanych przez wybitnych naukowców i doświadczonych klinicystów każdy znajdzie interesujące zagadnienia, a Forum będzie okazją do wymiany doświadczeń i poglądów. Dzień wcześniej planujemy również szereg praktycznych warsztatów, aby doskonalić nie tylko wiedzę, ale również umiejętności.

Mamy nadzieję, że z jak najliczniejszym gronem Państwa będziemy mogli się spotkać w Krakowie – konferencja odbędzie się w gościnnych progach Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, jednak ze względu na trudną do przewidzenia sytuację epidemiologiczną planujemy również możliwość uczestnictwa w transmisji konferencji on-line.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych intensywną terapią i opieką nad chorymi w stanach krytycznych!

Zarejestruj się!

Szczegóły

Start:
14 kwietnia @ 09:00
Koniec:
15 kwietnia @ 18:00
Strona internetowa:
forumintensywnejterapii.pl

Organizator

MED SPACE
Telefon:
570700537
Adres e-mail:
jagoda.koszko@med-space.pl

Miejsce wydarzenia

Auditorium Maximum
Krupnicza 33
Kraków, Poland
+ Mapy Google
Przejdź do treści